wtorek, 16 lipca 2013

I'm lucky

Welcome darling! Today is a first thematic post and I'm pleased that previous post was a very popular. The number of entries exceeded 100. Yeah! Now only to 1000, what do you think? :) The subject is suggesting you, that something will be about happiness. Happiness - what's this? I always thought - I will win nothing. However today a surprise waited for me! I won!

Cześć kochani! Dzisiaj tak jakby pierwszy post i bardzo się cieszę, że tamten był przez Was tak komentowany, a liczba wyświetleń na blogu przekroczyła 100! Teraz tylko do 1000, co wy na to? :) Temat podpowiada Wam, że będzie coś o szczęściu. Jak to z tym abstrakcyjnym pojęciem jest u Was? Ja zawsze sądziłam, że jeśli chodzi o jakieś wygrane to szczęście u mnie nawet się nie urodziło. Dzisiaj jednak czekała mnie taka niespodzianka! W końcu coś wygrałam i jestem wniebowzięta!


Shinybox.pl this is website, which is sending packets of cosmetics. It cost only 49 PLN. I won the box of cosmetics for the summer! I enjoying as child!

Pewnie niektórzy z Was znają stronę shinybox.pl. Firma ta oferuje pudełka kosmetyków za jedyne 49 zł i wiemy, że wartość produktów w paczce wyniesie dużo ponad tą cenę. Co prawda żadnego takiego pudełka jeszcze nie otrzymałam, ale udało mi się wygrać zestaw pełnowymiarowych kosmetyków. Cieszę się jak małe dziecko i zapraszam na następny konkurs organizowany przez ShinyBox już w czwartek!

Auburn Lady


8 komentarzy:

 1. hahaha wielkie gratulację za wygraną ;)
  miałaś powód, by cieszyć się jak dziecko :)
  zapraszam na ważny, nowy post.
  life--wonderful.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja do tej pory też wygrałam tylko raz to fajne uczucie :d gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Amazing post! So great:)

  bloglovin.com/blog/3880191

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog. (:

  Obserwujemy? Zapraszam.
  fashionbyvera.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. cute photo!! i love your blog <3
  follow?
  http://stormia-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastic nails and lips:)
  Have a nice day pretty!
  xoxo
  http://stylishpatterns.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń